avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (3211) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4914)

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

7 lut 2024
Szminka ma brzydki zapach,kruszy się i nie jest tak błyszcząca jak w opisie. Bardzo mi przykro,bo cieszyłam się z tego zakupu. Konturówka do ust rozmazuje się i ma słabą pigmentację.

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

11 wrz 2024
dobra, promocyjna cena ulubionych kosmetyków (zapachów), szybka i darmowa dostawa - zamówienie powinno być dostarczone jedną paczką lub chociaż w tym samym terminie!!!
GK
Gabriela K.
Kolobrzeg
11 wrz 2024
Z kosmetyków Avonu korzystam od b.dawna, a ta forma zakupu jest wygodna bez wychodzenia z domu. Kosmetyki również bardzo mi odpowiadają i jestem z nich b.zadowolona

Idealna obsługa

Szybkość realizacji zamówienia, idealnie zapakowane kosmetyki, bardzo intuicyjne menu a co się z tym wiąże łatwe wyszukiwanie , super ceny
21 wrz 2024
Witam, kosmetyki dobrej jakości, jak tusz do rzęs super shock ,podkład matujący, a ten krem do depilacji twarzy rewelacja. Pozdrawiam
17 wrz 2024
Kupiłam te perfumetki, bo standardowe próbki są nawet dla mnie za małe, żeby wyrobić sobie jakąś stałą opinię o perfumach. Marzena K.
12 wrz 2024
Szybka wysyłka, nie trzeba czekać aż katalog zacznie obowiązywać, zakupy można zrobić w każdej chwili, taniej niż w katalogu. Polecam

Polecam!

Szybka dostawa, gratisy, wszystko na najwyższym poziomie, od razu widać, że dba się o klienta . Dziękuję serdecznie 😊
16 wrz 2024
Bardzo lubię produkty kupowane w waszym sklepie, nie powodują uczuleń, dla mnie są Ok . Szybka realizacja i dostawa.
14 wrz 2024
Otrzymałam ten produkt który zamówiłam i jestem zadowolona. Dla mnie jest ok, nie trzeba nic więcej i lepiej robić.
za mało próbek które by zachęciły do zakupów, kiedyś były za darmo a teraz trzeba płacić i to nie male pieniądze
kupiłam produkt ''w ciemno''tylko z opisu -- ale jestem mile zaskoczona trafił w moje gusta .Pozdrawiam.
14 wrz 2024

Zadowolona

Szybka realizacja zamówienia, pełna informacja o przesyłce. Zapachy odpowiadają oczekiwaniom.Polecam.
MB
Marek B.
Bydgoszcz

Ładne zapachy

Kosmetyki godne uwagi, każdy może odnaleźć zapach dla siebie, ceny przystępne, jakość dobra +.
12 wrz 2024
Wiecej promocji i dobre ceny .A wody perfumowane sa o duzo słabszym zapach jak przedlaty bywały
22 wrz 2024

OK

Mam bardzo dobre skojarzenia do marki. Odpowiada mi kosmetyk. Jednocześnie korzystam z innych.
10 wrz 2024
Bardzo szybko i dokładnie. Wiele dla mnie znaczy, że można odbierać przesyłki za pobraniem
Zachęcan do kupowania przez internet. Sprawnie i szybko zostało zrealizowane zamówienie.
16 wrz 2024
Perfumy super, ale szkoda że do katalogu nie ma dołączonych więcej próbek perfum.
Polecam ten sklep! Szybkość wysyłki, wspaniała obsługa, oryginalne kosmetyki!!!
10 wrz 2024
Zamówienie zostało wysłane bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona i polecam.